İstanbul Avukatlık Bürosu
·
avukat@duyguozaydin.av.tr
Pzt - Cum 09:00-17:00
·

Hakkımda

Avukat Duygu ÖZAYDIN
Kurumsal

Avukat Duygu ÖZAYDIN

Avukatlık büromuz 2011 yılında Bursa'da kurulmuştur. Büromuz şirket, vakıf, kulüp, dernek ve gerçek şahıslara yalnızca dava takibi alanında değil, hukukun çeşitli alanlarında danışmanlık, her türlü sözleşme ve benzeri dokümanların hazırlanması, müzakere süreçlerinin takibi, şirketlerin hukuki altyapı ve inceleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, idari ve cezai soruşturma süreçlerinin takibi, sorunların dava dışı çözüm yolları ve benzeri alanlarında da hizmet sunmaktadır.

Büromuz hukukun çeşitli alanlarında bilgi birikimi ve uygulama tecrübesi ile müvekkillerine en iyi ve en seri şekilde hizmet sunma gayesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Büromuz Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermektedir.

Lawyer in istanbul, Law office in istanbul, Attorney at law in istanbul, Family Lawyer in istanbul, international law office in istanbul, internatonal lawyer in istanbul, istanbul law offices, istanbul law firms, find lawyer in istanbul, find law firm in ataşehir, criminal lawyer in istanbul, property lawyer in istanbul, business lawyer in istanbul, commercial lawyer in istanbul, employment lawyer in ataşehir

Avukat